• Polski
  • Allgemeine Informationen
  • General information
Katalog Firm Szukaj Dodaj wpis

Nieruchomosci "Posejdon" Jarosław Tumiłowicz

Pl. Konstytucji 1-5
78-500 Drawsko Pomorskie
Drawski
Zachodniopomorskie Polska
Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć Strona Internetowa
Osoba Kontaktowa: Jarosław Tumiłowicz
0943633167 lub 668223886

Firma Posejdon Nieruchomości to nowoczesne i świeże spojrzenie na potrzeby klienta. Nowatorstwo i pracowitość na rynku nieruchomości – to podstawa naszego działania. Starając się poszerzać naszą ofertę, świadczymy usługi nie tylko dla osób fizycznych, ale także dla firm i instytucji. Działamy we wszystkich sektorach rynku obrotu nieruchomościami.
Posejdon Nieruchomości działając na rynku powiatu drawskiego obejmuje nie tylko Czaplinek, Drawsko Pomorskie, Kalisz Pomorski, Ostrowice, Wierzchowo, Złocieniec, ale także całe Pojezierze Drawskie.

Współpracujemy z rzeczoznawcami, notariuszami, architektami i geodetami oraz firmami budowlanymi i bankami.

Posiadamy licencje zawodowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nadane przez Ministerstwo Budownictwa o numerze ……

Zadbaliśmy również o bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego też posiadamy ubezpieczenie zawodowe w PZU SA w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Nasz profesjonalizm jest dla Państwa gwarancją bezpieczeństwa i zadowolenia z współpracy z nami.

Dodano: 2008-05-20 13:04:20 Odsłon: 5296