• Polski
  • Allgemeine Informationen
  • General information
Katalog Firm Szukaj Dodaj wpis

AktywniRazem

AktywniRazem ul. Kochanowskiego 6/6
78-550 Czaplinek
drawski
zachodniopomorskie Polska
Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć Strona Internetowa
Osoba Kontaktowa: Paulina Kulik-Kozak
504 147 633
AktywniRazem - pozytywne szkolenie psów, oraz nauka techniki nordic walking.

Szkółka AktywniRazem powstała dzięki Wam. Wasze potrzeby są naszymi potrzebami. Dla nas chcieć to móc Pasja, miłość, wspólna aktywność, dążenie do czegoś lepszego, to wszystko to co mamy i chcemy Wam przekazać.

Do kogo skierowany jest kurs
Do wszystkich, którym zależy na zbudowaniu wyjątkowej więzi między psiakiem a właścicielem. Moje zajęcia są bardzo dobrą okazją do stymulacji i socjalizacji z innymi psami, rozwijają inteligencję naszych pupili, a także dają psu i jego opiekunowi radość ze wspólnie spędzonego czasu i satysfakcję z pokonywania coraz to trudniejszych zadań.
Oferuję również zajęcia dla bardziej wymagających osób, szukających nowych wyzwań dla siebie i swoich psich przyjaciół: agility na profesjonalnym torze przeszkód, piesze wycieczki z psem (dogtrekking), przygotowanie do wystaw (handling), edukacja i nauka młodzieży zainteresowanej sportem kynologicznym "Młody Prezenter", zajęcia z pracy węchowej, prelekcje edukacyjne dla dzieci i młodzieży szkolnej.
Doradzę w wyborze zakupu lub adopcji psa, podpowiem jaką rasę wybrać, jak powinna wyglądać bezpieczna zabawa z psem itp..

Dla osób które chcą poznać poprawną technikę Nordic Walking proponuję zajęcia na których dowiedzą się jak prawidłowo chodzić z kijkami, trening ZDROWOTNY na powietrzu obejmujący zestaw ćwiczeń wzmacniających i rozciągających, treningi z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu do Nordic Walking. Razem możemy dokonać więcej a przy tym świetnie się bawić.

Zapraszam wszystkich aktywnych sportowo, rekreacyjnie oraz psich pasjonatów do działania :)
Dodano: 2013-06-24 12:16:18 Odsłon: 1125