ePUAP
Reklamuj Czaplinek
MAPA GMINY
PUNKTY ADRESOWE
REWITALIZACJA CZAPLINKA
REJESTR DZIAŁALNOŚCI REGULOWANEJ
Widok na Rynek
SPRAWDZONE OBIEKTY NA WEEKEND CZY URLOP
CZAPLINECKIE MORSY
PSZOK - PUNKT SELEKTYWNEGO ZBIERANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH PDF  | Drukuj |  Email
Redaktor: Monika Sapińska   
01.08.2013.
Czytaj całośćPunkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) to miejsce, w którym mieszkańcy miasta i gminy Czaplinek mogą zostawić wytwarzane przez siebie, selektywnie zebrane odpady komunalne. PSZOK mieści się przy ul. Komunalnej 4 w Czaplinku (teren oczyszczalni ścieków). PSZOK czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00.
Zmieniony ( 01.08.2013. )
Czytaj całość
 
RÓWNOŚĆ - STANDARDEM DOBREGO SAMORZĄDU PDF  | Drukuj |  Email
Autor: Katarzyna Szlońska   
27.09.2012.
„Równość standardem dobrego samorządu”
Tak brzmi nazwa projektu wspieranego przez Europejski Fundusz Społeczny, do którego Urząd Miejski w  Czaplinku przystąpił w czerwcu br. Głównym celem projektu jest wsparcie urzędów administracji samorządowej w Polsce w realizacji konstytucyjnej i unijnej zasady równości i polityki równego traktowania, w tym przeciwdziałania dyskryminacji ze względu na rasę, pochodzenie etniczne, narodowość, religie, wyznania i poglądy, wiek, orientację seksualną, niepełnosprawność oraz płeć.
Zmieniony ( 27.09.2012. )
Czytaj całość
 
WIADOMOŚĆ SMS PDF  | Drukuj |  Email
Autor: Katarzyna Szlońska   
31.01.2011.

Uprzejmie informuję, że w najbliższym czasie w Urzędzie Miejskim w Czaplinku zostanie uruchomiony specjalny program komputerowy powiadamiania mieszkańców wiadomościami tekstowymi sms o ważnych wydarzeniach (m.in. o nadchodzących zagrożeniach, załamaniu pogody, awariach prądu, gazu, wody, informacje o sesjach i komisjach problemowych, imprezach kulturalnych  itp.).

Zmieniony ( 31.01.2011. )
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 12 - 14 z 14