Reklamuj Czaplinek
REJESTR DZIAŁALNOŚCI REGULOWANEJ
 
Zabierz Czaplinek w podróż
 
Goszczący w naszym mieście wicegubernator  Fundacji Kiwanis International, pan Jacek Sobociński otrzymał w prezencie koszulkę promującą Czaplinek. Miłą niespodzianką było, kiedy po jakimś czasie przysłał urocze zdjęcie z wakacji w Afryce (w Beninie nad Zatoką Gwinejską), na którym uwieczniony jest w towarzystwie ciemnoskórych tubylców malutkiej wioski. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że pan Jacek dumnie prezentuje napis www.czaplinek.pl umieszczony na plecach jego T-shirta. To świetny pomysł na promowanie naszego miasta nawet w najbardziej egzotycznych zakątkach świata.
Już wcześniej reklamowaliśmy w ten sposób nasz region w czasie Dni Województwa Zachodniopomorskiego we Wrocławiu w 2008 roku i w Katowicach w roku ubiegłym. Czaplineckie koszulki noszone przez uczestników wyjazdu, w tym Panią Burmistrz, Panią Sekretarz, księdza Jarosława i uczniów naszego Gimnazjum rzucały się w oczy na wrocławskich i katowickich ulicach.
Koszulkowa promocja zainspirowała nas do tego, aby prosić mieszkańców miasta, jak i turystów o nadsyłanie zdjęć z różnych miejsc, do których Państwo podróżujecie. Czekamy na fotografie, na których będziecie ubrani w koszulki z naszym logo. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą z nich i obiecujemy zamieszczenie ich na naszej stronie internetowej.

Zdjęcia należy przesyłać na adres mailowy promocja@czaplinek.pl z dopiskiem Reklamuj Czaplinek. W treści maila należy umieścić informację: gdzie wykonane zostało zdjęcie, od kogo przyszło oraz umieścić klauzulę:
  1. Oświadczam, że jestem autorem zdjęcia/zdjęć przesłanych na adres mailowy promocja@czaplinek.pl oraz iż nie naruszają one praw osób trzecich, zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi.
  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002 Nr. 101 poz.926 z póżn. zm.) przez Gminę Czaplinek w celu  publikacji na stronie internetowej Gminy Czaplinek i we wszystkich jej publikatorach ( np. gazeta, folder, album ect.).
  3. Wyrażam zgodę na publikowanie mojego zdjęcia/ zdjęć na stronie internetowej Czaplinka.

 
 
 
Benin nad Zatoką Gwinejską
 

 
 
Dni Województwa Zachodniopomorskiego - Katowice 2009
 

 
 

 
Dni Województwa Zachodniopomorskiego - Wrocław 2008
 

 
 
Miłosz na Majorce - 2010
 

 
 
 
Miłosz w Świnoujściu i Stralsundzie- 2010
 

 
 
 
 
 
 Maratony Polskie - Dębno 2013
 

 
  
 
 Camp Nou - mecz pomiedzy Fc Barcelona vs Deportivo La Coruna wynik 3-0 dla Barcelony (Tomasz Moskalec, Adam Marczak i Andrzej Sobala)
 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »