ePUAP
Reklamuj Czaplinek
MAPA GMINY
PUNKTY ADRESOWE
REWITALIZACJA CZAPLINKA
REJESTR DZIAŁALNOŚCI REGULOWANEJ
Widok na Rynek
SPRAWDZONE OBIEKTY NA WEEKEND CZY URLOP
CZAPLINECKIE MORSY
WYPEŁNIJ ANKIETĘ... PDF  | Drukuj |  Email
Redaktor: Katarzyna Szlońska   
15.12.2015.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ – ZBADAMY JAKIE JEST ZAPOTRZEBOWANIE W ZAKRESIE UMIEJETNOŚCI CYFROWYCH !!!

Gmina Czaplinek wyraziła wolę uczestnictwa w projekcie pt. „E-OBYWATEL NOWE UMIEJETNOŚCI CYFROWE” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych” przygotowywanym przez Fundację Edukacyjne Centrum Doskonalenia z Gdańska.
Celem projektu jest podniesienie kompetencji mieszkańców  gmin objętych projektem w zakresie korzystania z Internetu, obsługi komputera i technologii informacyjno- komunikacyjnych oraz korzystania z e-usług publicznych”.
Jest to szczególna szansa dla gminy i jej mieszkańców gdyż:
- przez okres 3 lat mieszkańcy będą mieli zapewniony bezpłatny wachlarz szkoleń podnoszących ich kompetencje począwszy od nauki korzystania z Internetu, obsługi komputera, poprzez bardziej zaawansowane umiejętności wykorzystywania tych narzędzi informatycznych,
- mieszkańcy gminy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach przygotowujących ich w praktyczny sposób do korzystania z coraz bardziej powszechnych i niezbędnych w życiu e-usług publicznych w takich obszarach jak np.: sprawy obywatelskie, ochrona zdrowia, świadczenia społeczne, prowadzenie działalności gospodarczej, wymiar sprawiedliwości, informacja sektora publicznego, załatwianie spraw urzędowych on-line, zdobywanie potrzebnych informacji urzędowych, składanie deklaracji,
- w każdej z gmin biorącej udział w projekcie zostanie powołany Ośrodek Cyfrowych Kompetencji, w którym mieszkańcy będą mogli bezpłatnie skorzystać ze szkoleń stacjonarnych oraz internetowych oferowanych w ramach projektu, uzyskać pomoc edukacyjną i wsparcie zatrudnionych przez realizatorów projektu na potrzeby OCK Lokalnych Trenerów Kompetencji Cyfrowych, skorzystać z Internetu i platformy internetowej uruchomionej w ramach projektu.
Jednym z warunków udziału w projekcie jest przeprowadzenie wśród mieszkańców badań ankietowych na temat zapotrzebowania w zakresie umiejętności cyfrowych. Mając powyższe na uwadze bardzo proszę o wypełnienie poniższej ankiety.
Poniżej link do ankiety:
http://www.ankietka.pl/ankieta/210116/ankieta-gmina-czaplinek.html

Katarzyna Szlońska       
Sekretarz Gminy Czaplinek
 

Zmieniony ( 05.02.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »